fbpx

Policia britanike publikon emrat: Këta janë gjashtë shqiptarët më të kërkuar

8233A901-526A-4764-9B9C-38DB06FA5310.jpeg

053117 Wesley Bunnell | Staff New Britain police responding to reports of a person with a machete on Main St. Wednesday afternoon. No machete was found but one person was arrested for drug possession. Several police cars lined Main St with officer responding with automatic weapons as shown.

Emrat e një grupi personash të shumëkërkuar janë publikuar së fundmi nga policia angleze dhe mes tyre janë edhe gjashtë shqiptarë. Renato Shehu është i pari në listë. Ai është dënuar me 7 vite e 6 muaj burg në vitin 2017, pasi grabiti me armë një shtëpi në jug të Anglisë. Shehu u la i lirë me kusht, por nuk u paraqit në seancën e gjykimit për grabitje dhe shitje kokaine.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303