31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Presidenti Meta, takim të veçantë me dy kuqezinjtë në Azerbajxhan

spot_img

Presidenti Ilir Meta ndodhet sot në Azerbajxhan, për të marrë pjesë në Forumin e 7-të Global të Baku-së, me temë: “Një Politikë e Jashtme e Re”.

Gjatë qëndrimit në kryeqytetin e vendit, Baku, Presidenti është takuar me Ansi Agollin dhe Sabien Lilajn, dy futbollistët shqiptarë që luajnë në kampionatin e këtij vendi.

“Kënaqësi e veçantë që vizitën në Baku të Azerbajxhanit ta nisja me një takim të ngrohtë me dy nga ambasadorët tanë më të mirë këtu, futbollistët e shquar Ansi Agolli dhe Sabien Lilaj”,- shkruan Presidenti Meta në një postim në Tëitter.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat