31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Rama: Ka kazanë edhe në diasporë

spot_img

Teksa po mbante fjalën e tij në mbrëmjen gala të dorëzimit të trofeve në Samitin e dytë të Diasporës kryeministri Edi Rama zgjodhi të sulmojë serish mediat.

Këtë herë jo ato në Shqipëri, por në diasporë. Duke ironizuar mediat atje Rama tha se kanë hedhur baltë mbi Samitin.

‘Sot pashë kazanët e Diasporës se dhe diaspora ka kazanët e vet. Njëri thoshte është Samiti i vakisë, tjetri thoshte është Samiti i përçarjes, por sidoqoftë të shkosh te thelbi i përmbajtjes do të thoshim se të gjitha këto janë gjëra të mira’, tha kryeministri Edi Rama. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat