20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider2

Covid-19 i merr jetën ish-deputetit socialist Marko Bello

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Marko Bello, është ndarë nga jeta në moshën 59-vjeçare. Ish-deputeti ishte infektuar me Covid, ndërsa kurohej në një spital në Turqi. Marko...

1 Dhjetori, Dita Botërore kundër Sidës

Të dhënat e publikuara për të shënuar Ditën Botërore kundër AIDS-it sot më 1 Dhjetor treguan se diagnozat e reja në BE dhe Zona...

Shifra tronditëse/ Ja sa jetë mori COVID në 24-orët e fundit….

Vijon të rëndohet bilanci i vdekjeve në Kosovë. Bëhet me dije se gjatë 24-orëve të fundit, 13 persona kanë humbur betejën me COVID. Instituti Kombëtar...

U infektua me COVID, dërgohet urgjent drejt Turqisë Ish-prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla, mësohet se ai…

Është nisur me urgjencë drejt Turqisë për të marrë një trajtim më të specializuar, ish prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla. Prej disa ditësh ishte infektuar...

Kryeministri Edi Rama merr vendimin e menjëhershëm: Brenda 48 orëve do…

Kryeministri Edi Rama ka reaguar fill pas vendimit të naftëtarëve për të pranuar ofertën e tij, duke shprehur falënderime për besimin dhe mirëkuptimin. Rama tha...

Monika Kryemadhit i ndodh e papritura gjatë takimit me qytetarët, ja ç’i bëjnë ata

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shfaqur sërish pa maskë në takimin me banorët e Durrësit. Por  ka hasur në rezistencë...

Mjeku ‘vë duart në kokë’, nxjerr foton dhe zbulon skandalin: Nuk është as 30-vjeç…

Mjeku Erion Dasho me anë të një foto të publikuar në Facebook, ku tregon se i kanë mbushur raftin me ilaçe një qytetari i...

COVID i merr jetën specialistes së Autoritetit Shëndetësor, Manastirliu e njofton: Nga ato lajme që të shkaktojnë një hidhërim të…

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka dhënë sot lajmin e trishtë të ndarjes nga jeta të specialistes së Autoritetit Shëndetësor në Tiranë si pasojë...

Shpallet në kërkim nga Policia Ish-kryetari i Këshillit të PD Kukës, zbulohet arsyeja tronditëse

Ish-kryetari i Këshillit të Partisë Demokratike në Kukës, Abedin Oruçi është shpallur në kërkim nga policia pasi akuzohet për disa vepra penale, si “Kanosje...

“Dita ime nis dhe mbyllet me telefonatën e…”. Rama zbulon Ministren e ‘preferuar’

Ministrja e Infrastrukturës Belinda Balluku, është ajo me të cilën kreu i qeverisë nis dhe mbyll ditën me telefonata, lidhur me garën për ndërtimin...

Latest news

- Advertisement -spot_img