fbpx

U infektua me COVID, dërgohet urgjent drejt Turqisë Ish-prokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla, mësohet se ai…

lla.jpg

Kryetari i ILDKP Adriatik Llalla, gjate nje takimi mes krereve te Ministrise se Brendshme dhe drejtuesve te misionit PAMECA, ne hotel Sheraton.

Është nisur me urgjencë drejt Turqisë për të marrë një trajtim më të specializuar, ish prokurori i përgjithshëm Adriatik Llalla.

Prej disa ditësh ishte infektuar me koronavirus dhe ishte shtruar në një nga spitalet Covid të vendit tonë.

Advertisement

Ditën e djeshme, gjendja është përkeqësuar dhe u vendos që të nisej drejt Turqisë për të vijuar atje trajtimin.

Vijon…

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303