fbpx

Monika Kryemadhit i ndodh e papritura gjatë takimit me qytetarët, ja ç’i bëjnë ata

mona.jpg

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shfaqur sërish pa maskë në takimin me banorët e Durrësit. Por  ka hasur në rezistencë nga ana e qytetarëve, të cilët pjesa më e madhe është shfaqur me maskë. Madje ai i ka kthyer një përgjigje Kryemadhit që nuk e priste.

Kryemadhi: Ne s’e mbajmë maskën…

Qytetari: jo unë e mbaj se kam frikë

Kryemadhi: Ke frikë…

Qytetarit: Ti ke para dhe e përballon, unë s’e përballoj dot.

Kryemadhi: S’ke faj se ta ka qelb ambientin Rama

Qytetari: E keni qelbur ju të parët

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303