fbpx

Kryeministri Edi Rama merr vendimin e menjëhershëm: Brenda 48 orëve do…

edi-rama3.jpg

Kryeministri Edi Rama ka reaguar fill pas vendimit të naftëtarëve për të pranuar ofertën e tij, duke shprehur falënderime për besimin dhe mirëkuptimin.

Rama tha se brenda 48 orësh do takohet përsëri me përfaqësinë për të kaluar në veprim.

MESAZHI I RAMES

Jam i kënaqur që naftëtarët e pranuan propozimin e qeverisë. I falenderoj për mirëkuptimin dhe besimin. Tani e ka radhën qeveria të kalojë nga mbështetja parimore në mbështetjen financiare. Pa humbur kohë. Brenda 48 orësh do takohem përsëri me përfaqësinë për të kaluar në veprim!

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303