30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Roma shkarkon Eusebio Di Françeskon

spot_img

Tashmë është zyrtare. Eliminimi nga Liga e Kampioneve i ka kushtuar stolin trajnerit të Romës, Eusebio Di Françeskos. Lajmin e ka komunikuar vetë klubi verdhekuq në një njoftim zyrtar në faqen e tij në Twitter.

“Roma njofton se nga sot Eusebio Di Françesko nuk do të jetë më trajneri i klubit. Shoqëria falënderon trajnerin për punën e bërë në stolin verdhekuq dhe u uron më të mirën në të ardhmen”./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat