Roza dhe Stine kapen mat! Ja reagimi i ish-të dashurës

Para disa muajsh qarkulloi në media lajmi se Roza Lati dhe Stine u takuan sërish bashkë, por këtë herë në klub striptizmi. Aso kohe, këngëtari ishte në lidhje dashurie me artisten Grazia, me të cilën ka dhe një vajzë.

E ftuar në “Why Not” në Ora News, këngëtarja ishte përballë me Rozën dhe tregoi reagimin e saj për këtë cështje. Grazia: Po ku u kapët mat juve? Aty isha dhe unë. Madje ishim të tre, ishim një u bëmë tre./real-news.tv/