fbpx

Rrahu djalin dhe tentoi ta vriste me sëpatë, arrestohet një person në Devoll

lajm-i-fundit-4-3.jpg

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Devoll bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit Xh. P., banues në fshatin Sul, Devoll, pasi dyshohet se në banesë, ka dhunuar fizikisht dhe ka kanosur me sëpatë djalin e tij, shtetasin R. P., banues në fshatin Sul, Devoll.Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Korçë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303