29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Rrëzohet nga lartësia, vdes punëtori në Kuçovë

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Kuçovë. Është rrëzuar nga një lartësi dhe ka ndërruar jetë një puntor në Kuçovë. Ai është i moshës 50 vjeçare dhe ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital.

A.G. Punonte në një biznes të naftës në këtë qytet.

Policia po punon të zbardhë rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat