fbpx

Rrihet barbarisht në lokalin e tij nga 8 persona, arsyeja është tronditëse

Një 40-vjeçar është dhunuar nga 8 persona në lokalin e tij në fshatin Dunicë të Pogradecit.

Burime bëjnë me dije se Erjon Çollaku është dhunuar brenda lokalit të tij nga 8 persona, që më parë kishin konsumuar dhe pije alkoolike.

Vijon…