23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Sarri: Të gjithë flasin për shkarkimin, unë bëj planet e mia

spot_img

Chelsea ka fituar dy ndeshet e fundit në Premier League, së pari ndaj Tottenhamit me rezultat 0-2 dhe pastaj kundër Fulhamit.

Trajneri i Bluve, Maurizio Sarri, ka thënë se e ardhmja e tij nuk varet nga rezultatet e këtij sezoni dhe se ai është shumë i qetë.

“Ndihem si më parë, por më i lumtur pasi rezultat janë pozitive. Teksa të gjithë po flisnin për shkarkimin tim, unë po bisedoja me klubit rreth planeve për sezonin e ri, pra isha i relaksuar.

Aktualisht Chelsea renditet në vendin e gjashtë me 56 pikë, dy më pak se Manchester Unitedi në vendin e katër. Ndeshja e radhës për skuadrën londineze është ndaj Wolverhampton Wanderers./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat