19.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Sherr me thikë në Elbasan, në pranga 43-vjeçari

spot_img

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Beqir Dardha’, ku një 43-vjeçar ka goditur me thikë një 57-vjeçar.

Policia mbërriti menjëherë në vendndodhje, ku bëri të mundur arrestimin e autorit si dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ndërkohë, nga ana tjetër ambulanca ka dërguar 57-vjeçarin në spital për të marrë trajtim mjekësor.

Policia ndërhyri shpejt duke parandaluar përshkallëzimin e konfliktit./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat