fbpx

Shfaqet duke bërë akrobaci në natyrë, kujdesuni për trupin tuaj

xhensila.jpg

Xhensila Myrtezaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Ajo preferohet jo vetëm për hitet që lançon, por edhe pamjen e saj të jashtme, për të cilën kujdeset deri në detaj.

Edhe pse është nënë e një vajze, Xhensila shfaqet në super formë dhe me linja perfekte.Së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat është duke bërë akrobacione në natyrë.“Kujdesuni për trupin tuaj, është i vetmi vend ku duhet të jetoni”, ka shkruar ajo krahas fotove, duke i dhënë kështu fansave një këshillë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303