29.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shkodër, gjendet një person i mbytur në lum

spot_img

Një person i pajetë është gjetur ditën e sotme në lumin e Bunës në Shkodër. Mësohet se viktima është gjetur rreth orës 17:05 dhe mendohet se trupi i përket një 50-vjeçari. Citohet se personi nuk ka pasur asnjë shenje dhune në trup.

Menjëherë mbërriti policia në vendndodhje, ku po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes së rëndë.

Ende nuk është identifikuar viktima apo shkaqet e mbytjes./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat