23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Shkrumbohet makina në Lezhë, dyshohet se u përdor për grabitje

spot_img

Një makinë tip ‘Benz’ është gjetur sot e djegur në Balldre të Lezhës.

Nga të dhënat e para mësohet se kjo makinë është përdorur nga autorët gjatë aksioneve të grabitjes. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për rastin.

Ende nuk dihet pronësia e makinës tip “Benz”, ndërsa ka nisur krehja e zonës për të identifikuar autorin ose autorët.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat