fbpx

Shqiptarja rreh policët italianë, ja detajet tronditëse

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Një shqiptare, e cila sipas raportimeve të policisë italiane ishte në gjendje të dehur, është vënë në pranga nga autoritetet në vendin fqinj.

Shqiptarja e moshës 39 vjeç, u ndalua në zonën e Lottos

Gruaja për tu liruar nga karabinierët i ka marrë atë me shkelma dhe grushta. Kjo pasi policët kërkonin ta hipnin në ambulancë.

Ndërkohë që në fund nuk është mjaftuar vetëm me shkelmat dhe grushtet, por edhe ka kafshuar një nga karabinierët.

Për këtë arsye policia e ka arrestuar për rezistencë, dh..unë dhe keqtrajtim të zyrtarit publik.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303