20.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Spanja zbulon përballjen e madhe

spot_img

Këtë pasdite u hodh shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Mbretit në Spanjë. Shorti rezervoi një nga përballjet më emocionuese të dekadës së fundit në futboll.Barcelona-Real Madrid do të ndeshen në 6 shkurt, në orën 21:00 dhe ndeshja e parë do të luhet në Camp Nou. Ndërsa çifti tjetër gjysmëfinalist është Betis-Valencia. Ndeshja e parë do të luhet në 7 shkurt, po në orën 21:00./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat