fbpx

Suarez shtang Liverpulin, Barça kalon në avantazh

Në Camp Now është duke u luajtur ndeshja e parë gjysmëfinale e Champions League mes Barcelonës dhe Liverpool-it, ku katalanasit kanë kaluar në avantazh.

Luis Suarez që në minutën e 26’ të takimit ka tundur rrjetën e Liverpool, një “ish” i ndëshkon anglezët.