31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Sulm në një shkollë në Norvegji, 4 të plagosur

spot_img

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Norvegji, ku një nxënës ka goditur me thikë një mësues dhe tre anëtarë të tjerë të stafit. 4 personat e qëlluar me thikë kanë mbetur të plagosur, ku ambulanca ka bërë menjëherë transportimin e tyre drejt spitalit për të marrë ndihmën e parë.

Ndërkohë, autori është vënë në pranga në ambientet e shkollës në Oslo të Norvegjisë.

“Është një djalë shumë i ri i cili është arrestuar. Nuk mund të themi asgjë më shumë. Ai u arrestua brenda shkollës”, njoftoi policia./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat