23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Surpriza e Shën Valentinit për Kylie Jenner!

spot_img

Modelja e famshme, Kylie Jenner, ka marrë një surprizë shumë të bukur për festën e Shën Valentinit.

Burri i saj, Travis Scott, i ka bërë një surprizë të madhe ku dukej një tunel i mbushur me trëndafila në formë zemre dhe e gjithë rruga me qirinj.

Vitin e kaluar në këtë datë, Kylie, ndau me fansat e saj pamje të gjithë shtëpisë të mbushur me trëndafila dhe qirinj./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat