27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Banner Krysor

Parashikimi i motit për sot, e hënë, 14 tetor 2019

Dita e hënë datë 14 Tetor do të mbetet me kthjellime dhe vranësira mesatare. Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me...

Latest news

- Advertisement -spot_img