21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Parashikimi i motit për sot, e hënë, 14 tetor 2019

spot_img

Dita e hënë datë 14 Tetor do të mbetet me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Era do të jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max

Zonat malore 6/21°C
Zonat e ulëta 8/28°C
Zonat bregdetare 15/28°C

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat