32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Aktualitet Kryesore

Sarah flet për eksperiencën në “BB VIP” dhe për trekëndeshin Donald-Bora-Beatrix

Sarah Berisha, blogerja e njohur shqiptare, është komentuar shumë për lojën e saj brenda shtëpisë, sidomos për lidhjen e saj me DJ PM, që...

A do e bëjë vaksinën anti Covid? Ja si përgjigjet epidemiologu Alimehmeti

Mjeku epidemiolog, Ilir Alimehmeti është pyetur nëse do ta bëjë vaksinën anti covid. Për Vizion Plus, ai thekson se me shumë gjasa do ta...

Vrasja e të riut/ Rruga e mbushur me njolla gjaku, banorët nxjerrin “blof” policin me deklaratën e fundit

Disa detaje të reja janë zbardhur lidhur me ngjarjen e rëndë në Laprakë, ku një i ri u vra gjatë natës. Klodjan Raxha mbeti...

Përgjigja për 15-30 minuta, ja si kryhen testet e shpejta për COVID

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka publikuar në Facebook një video ku demonstrohet se si kryhet testi i shpejtë. Përgjigja e këtij testi vjen...

Mjeku i njohur në gjendje kritike nga Covid, vjen apeli i fortë: Duhen 50.000 euro!

Mjeku i njohur, Drini Dobi ndodhet ende në gjendje kritike për jetën. Teksa ndodhet në Itali për kurim, që ai të vazhdojë kurimin i...

Operacioni në 26 shtete evropiane, policia thirrje të fortë shqiptarëve: Kontrolloni…

EUROPOL ka zhvilluar një super operacion në 26 shtete të Evropës. Një ndër këto shtete është edhe Shqipëria. Në këtë operacion u përfshinë 416 oficerë...

Reshje dhe rritje temperaturash, njihuni me parashikimin e motit për sot

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 01°C në 05°C, në zonat...

Mjeku Dasho publikon shifrat e friskhme: ja ç’do të thotë kur arrijmë 15-20 të vdekur çdo ditë nga Covid-19

Epidemiologu i njohur Erion Dasho, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka ngritur alarmin për shifat që po përballet Shqipëria.  Dasho ka listuar disa...

Humbi jetën nga COVID, përcillet për në banesën e fundit Kasem Hysenbelliu

Ditën e sotme i është dhënë lamtumira e fundit Kasem Hysenbelliut, presidenti i televizionit Fax News, i cili ndërroi jetë, pas infektimit me koronavirus....

Tërmeti 4.1 ballë, flet sizmiologu i njohur:  S’ka nevojë për panik, janë…

Sizmiologu Edmond Dushi ka folur në Report Tv për tërmetin. Ai tha se se lëkundjet janë të zakonshme dhe nuk ka nevojë për panik. "Relaksimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img