23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ter Stegen i pasigurt te Barcelona

spot_img

Marc-Andre ter Stegen nuk është i sigurt për të ardhmen te Barcelona. Megjithatë portieri gjerman këmbëngul se do të dëshironte të qëndronte te skuadra katalanase.

Ai ka thënë për ueb-faqen “Sport” se nuk mendon për të ardhmen pasi që kontratë valide edhe për tre vjet e gjysmë.

E vërteta është, nuk mendoj shumë për të ardhmen. Kam një kontratë të vlefshme edhe për tre vjet e gjysmë. Unë dua të bëj punën time si gjithmonë dhe çfarë vjen, ti nuk e di. Jam i lumtur këtu në klub, njerëzit më trajtojnë në një mënyrë të veçantë. Ndihem mirë në qytet, ju nuk e dini, por jam shumë i lumtur”, tha ai./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat