Terror në Dropull, autorët hynë në banesa dhe vjedhin para, policia lëshon njoftimin

Një banesë ka rënë pre e vjedhjes, ku autorë ende të pa identifikuar kanë arritur që të marrin një sasi të konsiderueshme parash.

Mësohet se banesa ishte në pronësi të Elvis Bizhgës, ku autorët kanë arritur që të marrin 500 euro dhe 10 mijë lekë.

Nuk ka ende persona në pranga për këtë ngjarje, teksa bëhet e ditur se ky fenomen është shumë i përhapur në zonën e Dropullit, edhe pse deri më tani raportohet se nuk ka asnjë të arrestuar.