fbpx

Tragjike në Itali/ Vdes shqiptari 16-vjeçar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku për pasojë ka humbur jetën një shqiptar.

Viktima është një minoren i quajtur Veismail James, 16 vjeç.

Një makinë tip ‘Peugeot’ e ka marrë përpara të miturin, duke e lënë të vdekur në vend.

Policia mbërriti në vendndodhje për të zbardhur ngjarjen e plotë dhe shkaqet e aksidentit vdekjeprurës./real-news.tv