Tragjike në Vorë/ Përplasen tre automjete, ka të vdekur

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen ka ndodhur pak momente më parë në Vorë.

Bëhet me dije se tre automjete janë përplasur me njëra tjetrën dhe për pasojë ka humbur jetën 1 person.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit të rëndë, por as identiteti i viktimës./real-news.tv