fbpx

Tronditet bota e artit, vdes në moshën 31-vjeçare aktori i njohur, detajet e hidhura

gjike.png

Ka ndërruar jetë parakohe në mënyrë misterioze në moshën 31-vjeçare, aktori i njohur, Moses J. Moseley.

Moseley më së miri njihen për rolin e tij në filmin “The Walking Dead”.

“Ai ishte i dashur nga të gjithë ata që e takuan. Një dritë në sytë e të gjithëve”, tha menaxheri i Moseley në një deklaratë.

“Moisiu ishte një person i mrekullueshëm dhe nëse do të kishe mundësinë ta takoje, ai do ta bënte ditën tënde të mrekullueshme. Ai ishte shumë i talentuar, ishte një mik i madh, ai lloji që mund të thërrisje për çdo gjë. Ai ishte gjithmonë i emocionuar. për jetën dhe punën në biznesin e argëtimit”, thuhet më tej në deklaratë.

Moseley u gjet i vdekur në Stockbridge të Georgia, të mërkurën, sipas TMZ , e cila ishte e para që raportoi lajmin. Shkaqet e vdekjes së tij aktualisht janë nën hetim, shkruan People.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303