30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Unazë e Re, makina hyn përmes turmës së protestuesve, 2 të plagosur

spot_img

Një incident i rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në protestën e banorëve të Unazës së Re.

Një person ka ndërhyrë mes protestuesve me makinë, duke përplasur dy prej tyre.

Shoferi është larguar me shpejtësi ndërkohë që qytetarët e plagosur janë transportuar në spital.

Qytetarët protestues kanë akuzuar qeverinë për provokimin e rëndë dhe i kanë bërë thirrje policisë që të ndalojë e të arrestojë menjëherë personin në fjalë, duke i publikuar edhe targën e makinës.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat