Vajza sulmon nënën, zbulohet shkaku i sherrit

Sherret në familjet shqiptare sa vijnë e shtohen. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë, ku mësohet se vajza ka sulmuar fizikisht nënë e saj.

Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes tyre, ndërsa policia ka shoqëruar menjëherë vajzën agresore, raportojnë mediat kosovare.

Nëna e dhunuar është dërguar për kujdes mjekësor. Grupi hetimor ka marrë në pyetje vajzën dhe po punon për zbulimin e shkaqeve të ngjarjes.