20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vdekja e 25-vjeçares pas lindjes, familjarët: Kardiologu erdhi me vonesë, jemi të shokuar

spot_img

Familjarët e 25-vjeçares që ndërroi jetë ditën e sotme pasi lindi fëmijën e saj të parë janë shprehur të shokuar. Ata janë shprehur për mediat se kardiologur ka arhdur me shumë vonesë në sallën e lindjes.

“Kardiologu erdhi me vonesë. Vajza shfaqi komplikacione dhe kardiologu u vonua. Nuk i bënë kontrollet e nevojshme. Mjekët kanë treguar pakujdesi,”- mësohet të kenë thënë familjarët.  

Rexhina Debrova ndërroi jetë ditën e sotme pasi lindi fëmijën e saj të parë. 25-vjeçarja ka pësuar arrest kardiak pas lindjes dhe ka ndërruar jetë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat