31.5 C
Tirana
E premte, 12 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Vdes një 70-vjeçar në spitalin e burgut në Tiranë

spot_img

Një i moshuar ka ndërruar jetë ditën e sotme në spitalin e burgut në Tiranë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se 70-vjeçari ndodhej në gjendje të rëndë shëndetësore dhe për pasojë ka humbur jetën.

Thuhet se viktima është Eleni Gaqi Timko. Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, pasi ende nuk janë të qarta shkaqet e vdekjes së 70-vjeçarit në spitalin e burgut. Sipas newsbomb.al, viktima ndodhej në paraburgim./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat