21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Vendimi i Kushtetueses/ Presidenti Meta nuk ‘i trembet fatit të tij’: Bashkë me kamarierin po përcjellim për në Gjykatë…

spot_img

Teksa Kushtetuesja pritet të vendos sot për ‘fatin e tij’, Presidenti Ilir Meta ka publikuar një foto në rrjetin social Facebook, ku ‘zbulon dhe personat që do të përfaqësojnë presidentin në Kushtetuese.

“Bashkë me Landin duke përcjellë Bledin dhe Katrinën për në Gjykatë”, shkruan Meta, ndërkohë që postimin e tij e shoqëron me dy gishtat lart.

Seanca pritet që të nisë në orën 10:00, ku vetë presidenti Meta ka njoftuar se nuk do të jetë i pranishëm.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat