fbpx

VIDEO/ Aksident i tmerrshëm, makineria thith brenda saj punëtorin. Kolegët bëjnë lëvizjen e madhe

Një punëtor tekstilesh është përfshirë në një aksident të tmerrshëm teksa ishte duke punuar me makinerinë.

Punëtori thithet nga makineria krejt papritur duke e rrotulluar atë disa herë. Në video duket teksa kolegët vrapojnë për ta ndihmuar duke hequr rrotullën që e mban të shtrënguar.

Punëtori u plagos në këmbë dhe në krah, ndërsa u dërguar për të marrën ndihëm e duhur në spital.

E gjithë ngjarja ndodhi në një fabrikë tekstilesh në Indinë  Perëndimore.