fbpx

VIDEO/ Artistja shqiptare habit amerikanët në New York

Vilma Hodo është një artiste shqiptare e cila jeton në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo ka studiuar në Akademinë e Arteve në Tiranë dhe me performancat e saj po habit amerikanët në qytetin më të madh të SHBA-ve.

Në videon e mëposhtme shikoni se si ajo performon në metrotë e New Yorkut dhe videot e saj janë bërë virale.