fbpx

VIDEO/ E pabesueshme, nis me gol Liverpool-Barcelona

mini_3200x2000_Saido_Messi-1.jpg

Po luhet në “Anfield Road” ndeshja e kthimit gjysmëfinale mes Liverpoolit dhe Barcelonës. Ndeshja e parë është mbyllur me rezultatin 3-0 për katalanasit.

Vendasit kanë kaluar në avantazh që në minutën e 6-të me anë të Origit. Një gol që i rrit shpresat e të kuqve për të bërë përmbysjen e madhe.

Advertisement

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=NtFde1b28qE

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303