fbpx

VIDEO/ E pëson Juve në Torino, super Piatek

Ka përfunduar pjesa e parë në super ndeshjen e Seria A, Juventus-Milan.  Kuqezinjtë kanë gjetur golin e parë kundër Juventusit në minutën e 40-të.

Bonucci ka bërë një pasim të gabuar përpara, Bakayoko ka zotëruar topin dhe ka pasuar te Piatek.

Polaku nuk ka falur dhe ka mposhtur pa probleme portierin Szczesny.