fbpx

VIDEO ekskluzive/ Zjarri i madh te ‘Qytet Studenti’, ja si pasqyrohet gjendja

Një zjarr i madh është përhapur me shpejtësi pranë Qytet Studentit.

Bëhet me dije se një banesë u shkrumbua e për pasojë familja është evakuuar.

Redaksia e Real News ju sjell disa pamje momentalisht pranë vendndodhjes.

Ndërkohë zjarrfikëset kanë mbërritur drejt vendit të ngjarjes dhe janë duke luftuar me flakët.

Ne videot e mëposhtme shihet se si zona është mbushur plot tym dhe flakë.