fbpx

Video skandali/ Ja se si ushtrohet prostitucioni në mes të Tiranës: “100 po deshe, ikim ku të duash”

Emisioni investigativ ‘Stop’ që transmetohet në TV Klan ka publikuar mbrëmjen e sotme disa pamje, ku tregohet qartë se si zhvillohet prostitucioni në Tiranë.

Pamjet janë filmuar pranë mbikalimit të Kamzës.

Një grua është filmuar, e cila është punonjëse seksi dhe vofron shërbime seksuale kundrejt pagesës.

Ajo diskuton me një klient ndërsa pak çaste më pas aty mbërrin edhe një makinë e policisë, megjithatë gruaja vijon e pashqetësuar.

Lidhur me këtë aktivitet janë ankuar disa herë edhe banorët e pallateve aty pranë, megjithatë asgjë s’ka ndryshuar.