Video tragjike/ Përplaset i riu, ambulanca vonon, dergjet në trotuar, britma dhe ulërima

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e sotme. Në redaksinë e Real Neës.tv ka mbërritur një video, ku shihet një i ri i cili ëhstë përplasur me motor dhe qytetarë të shumtë mundohen t’i japin ndihmën e parë pasi ambulanca nuk ka shkuar në vendin e ngjarjes. I riu dergjet mbi trotuar ndërsa qytetarët i hedhin ujë duke u munduar ta përmendin, për të kuptuar nëse është gjallë apo i vdekur.

Më poshtë denoncimi i qytetarit:

‘Aksident me motor. Nuk dihet nëse e futen gjallë ne ambulancë apo vdekur. Por 20 minuta ka nejt i shtrir nuk vinte asnje ambulanc”, thotë qytetari i cili ka denoncuar rastin duke nisur dhe videon përkatëse.