fbpx

Ekzekutohet në mes të Vlorës një 56-vjeçar

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1.jpg

Një person është ekzekutuar me sende të forta pasditen e sotme në qytetin bregdetar në zonën e Plazhit të Vjetër. Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat e ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303