fbpx

Vrasja në Lushnje/ Autorët qëlluan mbi 20 herë me kallashnikov

lushnja.jpg
Në atentatin në Lushnje, dy autorët kanë qëlluar me kallashnikov mbi 20 herë, plumba që kanë lënë  të vdekur pronarin e lokalit Bar Pedonalja dhe plagosën 3 të tjerë.
Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303