fbpx

Zbulohet identiteti i trupit të pajetë brenda kabinës elektrike

kabine-elektrike.jpg

Pasditen e sotme në qytetin e Fierit është gjendur i vdekur një person i cili është identifikuar nga policia . Ai është Vladimir Plaka, 45 vjeç. Dyshohet se shkak i vdekjes së tij ka qenë kontakti me korentin. Policia po kryen verifikimet dhe procedurat e mëtejshme.     /real-news.tv /

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303