fbpx

Zbulohet lista e artistëve të rinj më të mirë për “Grammy 2019”

Çmimet “Grammy” janë një nga eventet më të rëndësishme për të gjithë artistët në fushën e muzikës.

Këtë vit, numri i artistëve që konkurojnë për këtë çmim është rritur dhe ka arritur deri në 8 konkurentë.

Para se të zbulojmë fituesin në datë 10 shkurt, këta janë këngëtarët

Chloe X Halle

Dua Lipa

Luke Combs

Greta Van Fleet

H.E.R

Margo Prince

Bebe Rexha

Jorja Smith

/Real-news.tv