30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Zoran Zaev në Shqipëri, Rama e pret me ceremoni zyrtare

spot_img

Kryeministri Edi Rama priti në një ceremoni mirëseardhje në Pallatin e Brigadave, homologun e tij të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev i cili në këtë vizitë shoqërohet nga ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov dhe zv/kryeministri për Çështje Evropiane

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev po zhvillon sot një vizitë zyrtare në vendin tonë. Pas takimit të dy delegacioneve, dy kryeministrat, Rama dhe Zaev do të zhvillojnë një konferencë të përbashkët për shtyp.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat