33.5 C
Tirana
E premte, 19 Korrik, 2024

TË FUNDIT

15 modele flokësh që duhet të provoni ketë pranverë

spot_img

Flokët mesatarisht të shkurtër kanë qenë një trend së fundmi për të famshmit dhe jo vetëm.

Shumë stilist tashmë flokun gjysme të shkurtet nuk e konsiderojnë vetëm si një fazë për rritjen e shëndetshme të saj por një look i favorshëm dhe vajzat mund të duken perfekte

Në vitet e fundit, prerja mesatare, e cila bie në mes të majave të shpatullave është e gjithanshme dhe me një prerje t tille dukesh e rregullt pa shumë mundime.

Nëse akoma nuk keni provuar të shkurtoni flokët tuaj këtu do ju sjellim 15 modele si mund ti shkurtoni flokët tuaj dhe modelet të cilat mund t’i mbani në përditshmëri dhe në festa.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat