32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

slider7

Kujdes! Në këto vende nuk duhet të lidheni kurrë me Wi-Fi

Sot, interneti pa tel është i pranishëm kudo, në pothuajse të gjitha objektet hotelierike, madje edhe në kafenetë dhe restorantet ku shpesh qëndroni, Ndërsa lexoni...

“Nuk të shkëputën dot nga kthetrat e vdekjes”. Kolegët mesazhe drithëruese për mjeken e njohur

Një tjetër mjeke është ndarë nga jeta si pasojë e COVID në vendin tonë. Bëhet me dije se ditën e djeshme ka ndërruar jetë...

Telefoni i parë antibakterial/ Lahet me sapun dhe zbardhues

Kompania e teknologjisë së leximit Bullitt ka prezantuar telefonin e parë antibakterial në botë – CAT S42. Modeli bazë mund të blihet për rreth 250...

Ambasada Amerikane del me mesazhin urgjent: Sot është dita për të….

Ambasada e SHBA në Tiranë me anë të një statusi në Facebook shkruan se 8 dhjetori i 1990 solli rrëzimin e sollën demokracinë e...

Devis Xherahu i jep fund beqarisë! Pas shumë vitesh zyrtarizon marrëdhënien me partneren

Këngëtari i njohur shqiptar, Devis Xherahu, ka zyrtarizuar  lidhjen e tij me partneren Ertemiona Mejdani. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Devisi, përmes një...

Anxhela Peristeri dhe Era Rusi përballë njëra-tjetrës, kush do të shkojë në Eurovizion?

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Era Rusi u surprizua live nga Anxhela Peristeri, një nga koleget e saj të ngushta,...

Mihrije Braha dhe Naim Abazi karantinohen në shtëpi, në pritje të përgjigjes së tamponit

Ditën  e djeshme në emisionin “Rudina” të ftuarit nuk janë paraqitur në studio sepse janë izoluar pasi dyshojnë se mund të jenë prekur nga...

Pas lajmeve se fitoi “Festivalin e Këngës” reagon Anxhela Peristeri

Në të gjitha mediat u shpërnda me shpejtësi lajmi se Anxhela Peristeri ishte përzgjedhur nga juria e Festivalit të Këngës për të përfaqësuar Shqipërinë...

Përdorimi i këtyre produkteve ndihmon trupin kundër ankthit

Çrregullimet e Ankthit Ankthi është një çrregullim që ndahet në 6 kategori: çrregullimi i ankthit të përgjithshëm, paniku, çrregullimi obsesiv kompulsiv, çrregullimi i ankthit social,...

Arrestohet këngëtari i famshëm grek, policia i gjen…

Jo pak i njohur për shqiptarët emri i këngëtari të njohur grek, Notis Sfakianakis, bëhet me dije se është arrestuar mbrëmjen e djeshme në...

Latest news

- Advertisement -spot_img