fbpx

8 mësues me Covid-19, ja në cilat shkolla jepnin mësim

testi-gjaku-koronavirusi.jpg

Një oficer dhe 8 mësues janë infektuar me koronavirus në Berat.

Abcnews.al mëson se mësuesit japin në mësim në shkollën artistike “Ajet Xhindole” si dhe shkollën e Mesme të Bashkuar të fshatit Mbrakull.

Raste aktive deri më tani në Berat rezulton të jenë 116.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303